Jaro a podzim 2014

18.1

Předtančení na plese v Nové Cerekvi

Tento den jsme zavítali do nového, opraveného kulurního domu v Nové Cerekvi. Vystoupení bylo povedené a návštěvníci byli spokojeni. 

28.2.

Masopustní veselice

Letos jsme uskutečnili veselici v hospodě na Plechové. řišlo tentokráte méňě lidí, lae i tak si myslim, že jsme se všichni pobavili.

12.4.

30. výročí souboru Jitra Soběslav

Dvanáctého dubna jsme byli pozváni na oslavu 30. výročí souboru Jitra. Na jihu Čech jsme presentovali naše místní zvyky a na našem pozdějším vystoupení ke 45. výročí, kde byla naopak Jitra hostem, jsme zjistlili, že mimořádný úspěch sklidila píseň „Na vršíčku u Pacova rostou brambory“.

13.4.

Velikonoční trhy v Obratani

Na Velikonočních trzích jsme zdařile spestřile místní tržní náladu našemi písněmi.

11.5.

Den matek v Pacově

Naše tradiční vystoupení ke svátku všech maminek. Jak už je zvykem předvedli jsme staré i nové tance a písně apobavili tím naše diváky.

31.5.

Setkání rodáků a otevření zrekonstruované školy v Košeticích

Na tuto slavnost jsme hrdě přijali pozvání, ale naše vystoupení bylo poslední z programu a to zapřínčinilo odhchod většiny diváků a dokonce uklízení věci z hlediště, navíc bylo nuceně rozděleno na 2 části a přidali se problémy s nazvučením. Co dodat toto vystoupení jsme si neužili tolik jako ta ostatní.

23.6.

Svatojánská noc v Pohledi

už je asi tradicí jezdit toto noční vystoupení, kde hrajeme zpívací písničky a jíme a pijem.

13.9.

Vystoupení ve Velké Černé

Ve Velké Černé jsme  i přes horší počasí psoěšně odkonzertovali a za odměnu jsme si mohli dojít pro něco k jídlu a pití.

22.11.

45. Výročí založení souboru

Letošní vyvrcholení. Po pěti letech opět výročí. Na vystoupení přijal pozvání soubor Jitra. Nás a Jitru potěšila vysoká návštěvnost koncertu. Na vystoupení přijali též pozvání staří souboráci a někteří z nich si dokonce opět oblékli kroj a postavili se na jeviště. Zlatý hřeb večera bylo vystoupení 6 dudáků, které také nadmíru potěšilo všechny diváky. Po vystoupení byl raut pro současné i minulé souboráky a až do noci se pilo a hodovalo při muzice. Bohžel musím zmínit i to, že po tomto vystoupení skončilo několik součásných souboráků