Zima 2011

 

10.12.
Vystoupení v pacovském kostele

Jako každý rok nás můžete spatřit v místním kostele, kde se Vás pokusíme naladit do vánoční nálady a představit Vám menší ukázku z našeho Vánočního vystoupení, které bude rozšířené o hospodářskou část s názornou ukázkoujak se kdysi koledovalo, takže na nás nezapomeňte a udělejte si čas i na naše druhé zimní vystoupení.


17.12
Vánoční vystoupení

Pouhý týden po vystoupení v kostele nás budete moct navštívit na našem Vánočním vystoupení, kde nás spatříte v plné sestavě a v nově speciálně utvořené choreografii založené na historii koledování, uslyšíte pár sól začínajících zpěváčků i zkušených zpěvaček se zpěváky, kteří vám předvedou sérii pečlivě nacvičených sól i duetů. Nebude chybět ani už tradiční trojhlas stálých stražišťanských zpěvaček, které  Vám ukážou, že zazpívat koledu ve třech tóninách pro nás není žádný problém.
Vystoupení se bude konat na zámku, který byl nedávno otevřen.

 

24.12
Vystoupení v domově důchodců, Proseč

I o Vánocích se pokusíme udělat radost lidem, kteří na nás nezapomněli. Doufáme, že i když jsou odloučeni od svých rodin, pomůžeme jim alespoň na okamžik zažít nádhernou vánoční pohodu prostřednictvím koled a písní, které si s námi budoumoct zazpívat.

 

29.12
Vystoupení v kostele, Nová Cerekev

Stejně jako minulý rok i letos zakončíme svou vánoční sezónu posledním vystoupením v Nové Cerekvi. Náš poslední koncert bude připomenutím již ztracené vánoční nálady. Zapějeme koledy z repertoáru obou vystoupení, různě nakombinované, aby potěšily ucho každého posluchače. Opět budete mít možnost zaslechnout různá dua a trojhlasy i dvojhlasy, jež se vám zaručeně zalíbí!