Zima 2012

 

8.12
Vystoupení v kostele

Již druhý týden v měsíci bude Stražišťan vystupovat v kostele od 14:45. Pokud máte zájem shlédnout fragment našeho připravovaného vystoupení a přitom se potěšit pohledem na pacovské Sluníčko, nebo táborské Jezernické pány, určitě přijďte. A ti, co neholdují vánočním koledám si mohou alespoň projít trhy či dobročinný bazárek pořádaný charitou.

 

15.12 
Vánoční vystoupení

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a to pro náš soubor znamená jediné – přípravu písniček, rekvizit a dalších nezbytností na tradiční vánoční koncert. Na programu toho je letos opravdu hodně. Kromě lidových vánočních koled připravených jak Stražišťanem, tak i dětským souborem Stražišťánkem, také třeba zapomenutá činnost – draní peří v podání dětí. Jednou z hlavní náplní bude náš host, lidový soubor Škubánek ze Světlé nad Sázavou. A mně už nezbývá nic jiného, než vás na náš koncert pozvat. Vystoupení se bude konat 15. prosince v 19:00 hodin, v divadelním sále pacovského zámku.

 

19.12
Vystoupení pro domov důchodců

Stražišťan se  ukáže i v domově důchodců v Proseči, ovšem pouze s dudami a malou ukázkou svých vánočních koled. Tato akce nebude přístupní veřejnosti.

 

24.12 
Vánoční vystoupení v domově důchodců, Proseč

Stejně jako minulý rok, i letos přijde část Stražišťanu potěšit naše starší občany  koledami a to přesně na Štědrý den. Vánoční vystoupení bude pouze soukromé.

 

29.12
Vystoupení v kostele v Nové Cerekvi

Posledním dozvukem Vánoc bude veřejné vystoupení Stražišťanu a Stražišťánku v kostele v Nové Cerekvi. Bohužel ani zde neukážeme všechny své koledy, ale pouze část, i tak se na nás však přijďte podívat, abyste si užili zbytky vánoční nálady.